Informacje kontaktowe

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Nowej Wsi Lęborskiej

Informacje Kontaktowe
Dział Imię i Nazwisko E-mail Nr Wewnętrzny Telefon komórkowy Nr pokoju
Kierownik Elżbieta Kowalczyk kierownik@gopsnwl.pl 26 796 791 221 13
Księgowość Beata Lipska b.lipska@gopsnwl.pl 27   17
Kadry/kasa Wioletta Bochentyn w.bochentyn@gopsnwl.pl 25   14
Świadczenia rodzinne Adriana Tomasiewicz a.tomasiewicz@gopsnwl.pl 21   12
Małgorzata Lipińska m.lipinska@gopsnwl.pl 21   12
Magdalena Uchman m.uchman@gopsnwl.pl 22   16
Elżbieta Folga elzbieta.folga@gopsnwl.pl 22   16
Świadczenie wychowawcze, Dobry Start, Czyste Powietrze Katarzyna Komadowska-Lejk k.komadowska.lejk@gopsnwl.pl 23   11
Agnieszka Kłos-Bartoszek agnieszka.klos-bartoszek@gopsnwl.pl 23   11
Fundusz alimentacyjny Justyna Lis j.lis@gopsnwl.pl 24   15
Pracownicy socjalni Anetta Wiecka a.wiecka@gopsnwl.pl 28 796 791 897 18
Marta Garbacz marta.garbacz@gopsnwl.pl 29 796 791 921 9
Elżbieta Konkol e.konkol@gopsnwl.pl 30 796 791 488 8
Iwona Kiercul i.kiercul@gopsnwl.pl 31 796 791 984 7
Katarzyna Panek-Celban k.panek@gopsnwl.pl 29 796 791 975 9
Paulina Lejk p.lejk@gopsnwl.pl 30 796 791 544 8
Elżbieta Pomieczyńska e.pomieczynska@gopsnwl.pl 29 796 791 029 9
Dodatki mieszkaniowe / energetyczne / stypendia szkolne/ Karta Dużej Rodziny Karolina Nóżka k.nozka@gopsnwl.pl 20   10
Asystent rodziny Anita Labuda a.labuda@gopsnwl.pl 30 796 791 837 8
Sekretariat Sylwia Materka s.materka@gopsnwl.pl 20   10