Informacje kontaktowe

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Nowej Wsi Lęborskiej

Szanowni Państwo, w związku z realizowaniem przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Nowej Wsi Lęborskiej zadań  nałożonych przez administracyjne rządową w formie dodatków osłonowych (m.in.) dodatek osłonowy, dodatek węglowy, dodatek dla gospodarstw domowych), a także realizowaniem zadań z zakresu rozpoczynającego się okresu świadczeniowego: świadczeń rodzinnych i funduszu alimentacyjnego wprowadza się na okres wzmożonej pracy zmianę w organizacji funkcjonowania urzędu w poszczególnych działach od dnia 14 listopada 2022 r. 

ŚWIADCZENIA RODZINNE (pok. 12,16)

poniedziałek, środa, piątek 7.00 – 15.00

wtorek, czwartek: nieczynne dla interesantów

 

FUNDUSZ ALIMENTACYJNY (pok.15)

poniedziałek, środa, piątek 7.00 – 15.00

wtorek, czwartek: nieczynne dla interesantów

 

DODATKI OSŁONOWE (pok. 11)

poniedziałek, środa, piątek 7.00 – 15.00

wtorek, czwartek: nieczynne dla interesantów

Wnioski o wypłatę dodatku węglowego oraz gospodarstw domowych można nadal składać do dnia 30 listopada 2022 r w pokoju nr 18 od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 15.00.

W pozostałym zakresie Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Nowej Wsi Lęborskiej  funkcjonuje bez zmian tj. od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 15.00.

Dział Imię i Nazwisko E-mail Nr Wewnętrzny Telefon komórkowy Nr pokoju
Kierownik Ilona Kwidzińska kierownik@gopsnwl.pl 26 796 791 221 13
Księgowość Beata Lipska b.lipska@gopsnwl.pl 27   17
Kadry/kasa Wioletta Bochentyn w.bochentyn@gopsnwl.pl 25   14
Świadczenia rodzinne Adriana Kosmacz a.kosmacz@gopsnwl.pl 21   12
Małgorzata Lipińska m.lipinska@gopsnwl.pl 21   12
Magdalena Uchman m.uchman@gopsnwl.pl 22   16
         
Świadczenie wychowawcze, Czyste Powietrze, Dodatek osłonowy Katarzyna Komadowska-Lejk k.komadowska.lejk@gopsnwl.pl 23   11
Agnieszka Kłos-Bartoszek agnieszka.klos-bartoszek@gopsnwl.pl 23   11
Fundusz alimentacyjny Justyna Lis j.lis@gopsnwl.pl 24   15
Pracownicy socjalni Anetta Wiecka a.wiecka@gopsnwl.pl 28 796 791 897 18
Marta Garbacz marta.garbacz@gopsnwl.pl 29 796 791 921 9
Elżbieta Konkol e.konkol@gopsnwl.pl 30 796 791 488 8
Iwona Kiercul i.kiercul@gopsnwl.pl 31 796 791 984 7
Katarzyna Panek-Celban k.panek@gopsnwl.pl 29 796 791 975 9
Paulina Lejk p.lejk@gopsnwl.pl 30 796 791 544 8
Elżbieta Pomieczyńska e.pomieczynska@gopsnwl.pl 29 796 791 029 9
Dodatki mieszkaniowe / energetyczne / stypendia szkolne/ Karta Dużej Rodziny Karolina Nóżka k.nozka@gopsnwl.pl 20   10
Asystent rodziny Anita Labuda a.labuda@gopsnwl.pl   796 791 837  
Agata Andryskowska a.andryskowska@gopsnwl.pl      
Sekretariat Sylwia Materka s.materka@gopsnwl.pl 20   10